UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żle powiedziane droga Redakcjo. .. .. Jedni szukaja pracy a"drudzy"NIEWOLNIKÓW !!!!! Nie pracowników a. .NIEWOLNIKÓW za najniższa krajową lub stawka godzinowa brutto z premia, któa dostaniesz lub nie

Mrek12@wp.pl

Anuluj