UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żle powiedziane droga Redakcjo. .. .. Jedni szukaja pracy a"drudzy"NIEWOLNIKÓW !!!!! Nie pracowników a. .NIEWOLNIKÓW za najniższa krajową lub stawka godzinowa brutto z premia, któa dostaniesz lub nie
Mrek12@wp.pl