UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jeszcze inni, nieudacznicy szukają miejsca gdzie będą mogli odsiedzieć swoje i za darmo wziąć kasę. Zostań tym wyzyskiwaczem, zaryzykuj otwórz firmę i działaj nikt nie będzie Cię traktował jak niewolnika. Chyba, ze tylko w gębie jesteś taki mocny.


Anuluj