UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jeszcze inni, nieudacznicy szukają miejsca gdzie będą mogli odsiedzieć swoje i za darmo wziąć kasę. Zostań tym wyzyskiwaczem, zaryzykuj otwórz firmę i działaj nikt nie będzie Cię traktował jak niewolnika. Chyba, ze tylko w gębie jesteś taki mocny.