UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żle powiedziane droga Redakcjo. .. .. Jedni szukaja pracy a"drudzy"NIEWOLNIKÓW !!!!! Nie pracowników a. .NIEWOLNIKÓW za najniższa krajową lub stawka godzinowa brutto z premia, któa dostaniesz lub nie

Mrek12@wp.pl