UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag jest pierwszym miastem sredniej wielkosci w ktorym otwieramy swoje biuro a olsztyn to co niby aglomeracja wielka nawet nie maja pojecia gdzie otwieraja biuro

camel

Anuluj