UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwię się że Policja tak późno rozpoczęła akcję poszukiwawczą i dziwię się jeszcze bardziej, dlaczego na Starym Mieście nie ma barierek zabezpieczających przy kanale, cała linia brzegowa- ten teren jest tak niebezpieczny, kto na coś takiego zezwolił?
Saddiw