UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwię się że Policja tak późno rozpoczęła akcję poszukiwawczą i dziwię się jeszcze bardziej, dlaczego na Starym Mieście nie ma barierek zabezpieczających przy kanale, cała linia brzegowa- ten teren jest tak niebezpieczny, kto na coś takiego zezwolił?
Saddiw