UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak Polska mogła napaść na Czechosłowację skoro Polska odzyskała tylko okupowane przez Czechów tereny od 1919 roku. To właśnie Czesi wtedy napadli na Polskę. Dokonali zbrodni w Stonawie, wymordowali bezbronnych Polaków i zabili brata generała Józefa Hallera Cezarego Hallera. A to co zrobili bolszewicy to Polacy nigdy nie zapomną tego Rosji choćby 100 tysięcy lat minęło.
Zen