UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

daliśmy sie pozabijać za darmo, i straciliśmy wszystko co można było stracić, jakoś świat nie wypomina: Holandii, Belgii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Austrii, Francji, Rumuni, Węgrom, Słowakom, Czechom, Włochom, Chorwacji, Indiom, Ukraińcom, że poszli na współpracę z Niemcami cóż bywa, nikt nie wypomina Japonii i ich sojusznikom Tajlandii, Birmie, Indiom, Indochinom Holenderskim ale Polakom się wypomina że byli mordercami Żydów i zagrabili ich majątki i żydzi bali się bardziej Polaków niż Niemców hahaha tak się bije piankę i znajda się wisienkę, genialne. a może trzeba było przekonać Niemców żeby jednak tych Żydów nie zabijać ? Smutne jest to że plują nam w twarz tak zwani "sojusznicy" że Polacy walczyli za Anglię i Francję a potem wystawili rachunek do zapłaty, Siły zbrojne na zachodzie ? heh no no zrobili swoje, utrzymywali w tajemnicy przed nami to że już dawno temu sprzedali nas Sovietom, niech walczą niech umierają kogo to obchodziło?zachód handlował nami jak bydłem, śmieją sie z nas że daliśmy się tak załatwić i każdy na zachodzie to wie ale polacy udają że jest dobrze, bo ich klepią po pleckach, następna w kolejce jest wasza ukochana Ameryka z 447,dajcie się dalej klepać po pleckach, brawo

Azja