Wybrany wątek opinii

Cytat z jednego portali : " (. .. ) Największym problemem polskiego rolnictwa jest ekonomiczny analfabetyzm rolników i przyzwyczajenie do serwitutów, dopłat, subwencji - bo chłop "żywi i broni", a na dodatek "potęgą jest i basta". Wyhodowaliśmy sobie w rolnictwie nietykalną, roszczeniową i uprzywilejowaną kastę. (. .. ) " - Koniec cytatu. Myślę że chyba więcej nie trzeba pisać?
taka.mała, opinia (2019.08.11)
Chyba cytat z jakiejś gazety Michnika, może lepiej niech napiszą o tym jak za darmo rolnicy musieli do miasta odstawiać dostawy obowiązkowe do miasta, jak ich wtedy okradano, a jak ktoś nie oddał to go do paki, ponad pół miliona rolników tam trafiło, za to, że nie dali się okradać.
(2019.08.11)
Proszę odezwali się biedni i wyzyskiwani rolnicy !!! To jest bezczelność do potęgi !!! Czy wy czytacie, co piszecie????? Wystarczy zajechać do waszych zagród, żeby zobaczyć waszą biedę, niesamowite jacy wy jesteście !!!
Odezwali.się.biedacy (2019.08.11)
Powrót do komentarzy