UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cytat z jednego portali : " (. .. ) Największym problemem polskiego rolnictwa jest ekonomiczny analfabetyzm rolników i przyzwyczajenie do serwitutów, dopłat, subwencji - bo chłop "żywi i broni", a na dodatek "potęgą jest i basta". Wyhodowaliśmy sobie w rolnictwie nietykalną, roszczeniową i uprzywilejowaną kastę. (. .. ) " - Koniec cytatu. Myślę że chyba więcej nie trzeba pisać?
taka.mała, opinia