UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę odezwali się biedni i wyzyskiwani rolnicy !!! To jest bezczelność do potęgi !!! Czy wy czytacie, co piszecie????? Wystarczy zajechać do waszych zagród, żeby zobaczyć waszą biedę, niesamowite jacy wy jesteście !!!

Odezwali.się.biedacy