UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę odezwali się biedni i wyzyskiwani rolnicy !!! To jest bezczelność do potęgi !!! Czy wy czytacie, co piszecie????? Wystarczy zajechać do waszych zagród, żeby zobaczyć waszą biedę, niesamowite jacy wy jesteście !!!

Odezwali.się.biedacy

Anuluj