UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę odezwali się biedni i wyzyskiwani rolnicy !!! To jest bezczelność do potęgi !!! Czy wy czytacie, co piszecie????? Wystarczy zajechać do waszych zagród, żeby zobaczyć waszą biedę, niesamowite jacy wy jesteście !!!
Odezwali.się.biedacy