UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Belkot dla klakierow ale co tam mamy wolnosc slowa i czytelnikow. .. Opuszczam Portel bo nie da sie tego czytac. .. Fajna stronka internetowa byla ale te felietony mi nie pasuja wiec nie musza zagladac na Portel. Do widzenia.


Anuluj