UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Belkot dla klakierow ale co tam mamy wolnosc slowa i czytelnikow. .. Opuszczam Portel bo nie da sie tego czytac. .. Fajna stronka internetowa byla ale te felietony mi nie pasuja wiec nie musza zagladac na Portel. Do widzenia.