Wybrany wątek opinii
A ja poważnie i serdecznie pozdrawiam, gratuluję chyba awansu ( dostrzegłem na zdjęciu gwiazdkę na pasku ?), zdrowia życzę panu aspirantowi Maciejowi Krztoń. Jak dla mnie, super policjant "drogówki".
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@nieelblążanin - No jeszcze nie w pełni aspirant.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@nieelblążanin - Jak jest rzeczywiście dobrym policjantem, to jak najbardziej się należy. Ja wiem tylko, że jest medialny i ma parcie na szkło, odnośnie jego pracy nie mogę się wypowiedzieć, ale tak jw. powiedziałem, dobry policjant powinien być nagradzany, żeby miał bodziec do jeszcze lepszej pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1