Wybrany wątek opinii

A ja poważnie i serdecznie pozdrawiam, gratuluję chyba awansu ( dostrzegłem na zdjęciu gwiazdkę na pasku ?), zdrowia życzę panu aspirantowi Maciejowi Krztoń. Jak dla mnie, super policjant "drogówki".
nieelblążanin (2019.07.20)
@nieelblążanin - No jeszcze nie w pełni aspirant.
(2019.07.20)
@nieelblążanin - Jak jest rzeczywiście dobrym policjantem, to jak najbardziej się należy. Ja wiem tylko, że jest medialny i ma parcie na szkło, odnośnie jego pracy nie mogę się wypowiedzieć, ale tak jw. powiedziałem, dobry policjant powinien być nagradzany, żeby miał bodziec do jeszcze lepszej pracy.
(2019.07.20)
Powrót do komentarzy