UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja poważnie i serdecznie pozdrawiam, gratuluję chyba awansu ( dostrzegłem na zdjęciu gwiazdkę na pasku ?), zdrowia życzę panu aspirantowi Maciejowi Krztoń. Jak dla mnie, super policjant "drogówki".

nieelblążanin