UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja poważnie i serdecznie pozdrawiam, gratuluję chyba awansu ( dostrzegłem na zdjęciu gwiazdkę na pasku ?), zdrowia życzę panu aspirantowi Maciejowi Krztoń. Jak dla mnie, super policjant "drogówki".

nieelblążanin

Anuluj