UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja poważnie i serdecznie pozdrawiam, gratuluję chyba awansu ( dostrzegłem na zdjęciu gwiazdkę na pasku ?), zdrowia życzę panu aspirantowi Maciejowi Krztoń. Jak dla mnie, super policjant "drogówki".
nieelblążanin