UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@nieelblążanin - Jak jest rzeczywiście dobrym policjantem, to jak najbardziej się należy. Ja wiem tylko, że jest medialny i ma parcie na szkło, odnośnie jego pracy nie mogę się wypowiedzieć, ale tak jw. powiedziałem, dobry policjant powinien być nagradzany, żeby miał bodziec do jeszcze lepszej pracy.