UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nieelblążanin - Jak jest rzeczywiście dobrym policjantem, to jak najbardziej się należy. Ja wiem tylko, że jest medialny i ma parcie na szkło, odnośnie jego pracy nie mogę się wypowiedzieć, ale tak jw. powiedziałem, dobry policjant powinien być nagradzany, żeby miał bodziec do jeszcze lepszej pracy.


Anuluj