Wybrany wątek opinii

to moja opinia na temat gastronomii w Tolkmicku. Proszę wejść sobie na profil fregaty i smażalni i porównać opinie klientów. Niestety fregata nie potrafi wykorzystać swojego potencjału jaki posiada i jaki daje lokalizacja restauracji. A dobre i świeże jedzenie obroni się samo, o czym świadczy ruch na targowisku i pustki na plaży, które można obserwować codziennie - chociażby spacerując po mieście.
(2019.07.15)
Mieszkańcy cieszcie się, że jest ta Fregata, bo ona przyciąga turystów. Gdyby nie Plaża ryneczek mógłby się zamknąć łącznie z tym domkiem obok. Jako gastronomia powinniście przestać walczyć ze sobą, a grać w jedną bramkę. Chyba, że woleliscie plaże z obskurnym namiotem wojskowym i toy tojem.
Turysta (2019.07.15)
@Turysta - Pomysł jest super, plaża też coraz ładniej wygląda i cały teren dookoła, ale wykonanie trochę gorzej wygląda, niestety. .. i z tego cieszyć się nie będziemy - że ktoś, to od wielu lat zajmuje się gastronomia i prowadzeniem restauracji - nie potrafi tego wykorzystać.
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy