UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to moja opinia na temat gastronomii w Tolkmicku. Proszę wejść sobie na profil fregaty i smażalni i porównać opinie klientów. Niestety fregata nie potrafi wykorzystać swojego potencjału jaki posiada i jaki daje lokalizacja restauracji. A dobre i świeże jedzenie obroni się samo, o czym świadczy ruch na targowisku i pustki na plaży, które można obserwować codziennie - chociażby spacerując po mieście.