UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkańcy cieszcie się, że jest ta Fregata, bo ona przyciąga turystów. Gdyby nie Plaża ryneczek mógłby się zamknąć łącznie z tym domkiem obok. Jako gastronomia powinniście przestać walczyć ze sobą, a grać w jedną bramkę. Chyba, że woleliscie plaże z obskurnym namiotem wojskowym i toy tojem.
Turysta