UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkańcy cieszcie się, że jest ta Fregata, bo ona przyciąga turystów. Gdyby nie Plaża ryneczek mógłby się zamknąć łącznie z tym domkiem obok. Jako gastronomia powinniście przestać walczyć ze sobą, a grać w jedną bramkę. Chyba, że woleliscie plaże z obskurnym namiotem wojskowym i toy tojem.
Turysta