UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Turysta - Pomysł jest super, plaża też coraz ładniej wygląda i cały teren dookoła, ale wykonanie trochę gorzej wygląda, niestety. .. i z tego cieszyć się nie będziemy - że ktoś, to od wielu lat zajmuje się gastronomia i prowadzeniem restauracji - nie potrafi tego wykorzystać.