Wybrany wątek opinii

Po zamknieciu mrozonek tolkmicko upada. Restauracja fregata no coz to jakas porazka. Czeka sie na danie godzinami, a co dostajeny malutka fladerke. Pozniej kolejki do brudnej toalety, a parking? Malutki, nie ma gdzie zostawic samochodu.
Obserwator. (2019.07.15)
@Obserwator. - Zapraszamy na Targowisko miejskie - gdzie naprawdę można smacznie zjeść, świeżo przygotowane potrawy, w tym przepyszną rybę od p. Tereski :) Fregata - rzeczywiście może teraz odstraszać
mieszkaniec111 (2019.07.15)
@Obserwator. - ale ściemniasz, byliśmy ostatnio i było bardzo fajnie, więc przestań kłamać
(2019.07.15)
@mieszkaniec111 - kolejny ściemniacz, pewnie to obserwator
(2019.07.15)
to moja opinia na temat gastronomii w Tolkmicku. Proszę wejść sobie na profil fregaty i smażalni i porównać opinie klientów. Niestety fregata nie potrafi wykorzystać swojego potencjału jaki posiada i jaki daje lokalizacja restauracji. A dobre i świeże jedzenie obroni się samo, o czym świadczy ruch na targowisku i pustki na plaży, które można obserwować codziennie - chociażby spacerując po mieście.
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy