UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obserwator. - Zapraszamy na Targowisko miejskie - gdzie naprawdę można smacznie zjeść, świeżo przygotowane potrawy, w tym przepyszną rybę od p. Tereski :) Fregata - rzeczywiście może teraz odstraszać
mieszkaniec111