UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Obserwator. - Zapraszamy na Targowisko miejskie - gdzie naprawdę można smacznie zjeść, świeżo przygotowane potrawy, w tym przepyszną rybę od p. Tereski :) Fregata - rzeczywiście może teraz odstraszać

mieszkaniec111