UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po zamknieciu mrozonek tolkmicko upada. Restauracja fregata no coz to jakas porazka. Czeka sie na danie godzinami, a co dostajeny malutka fladerke. Pozniej kolejki do brudnej toalety, a parking? Malutki, nie ma gdzie zostawic samochodu.

Obserwator.

Anuluj