UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po zamknieciu mrozonek tolkmicko upada. Restauracja fregata no coz to jakas porazka. Czeka sie na danie godzinami, a co dostajeny malutka fladerke. Pozniej kolejki do brudnej toalety, a parking? Malutki, nie ma gdzie zostawic samochodu.
Obserwator.