Wybrany wątek opinii
@RobertKoliński - Zen jak zwykle na wszystkim się zna a propagandę uprawia niczym ten enkawudzista w latach, w toku myślenia niczym się nie różnią. Najgorsza jest skrajność. Ciesz się zenie niemądry że pisać umiesz bo gdyby nadal trwała II RP to byś do kościoła na bosaka biegał z pantoflami w garści.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Sam byś może biegał, mój dziadek i pradziadek żyli w II RP i jakoś nie biegali na bosaka, choć nie byli obszarnikami. Mieli co jeść i byli dumni ze swojego kraju i uczestniczyli w budowie Stalowej Woli. A na wszystkim się nie znam, ale na rolnictwie i historii nieco to na pewno.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Zen - To Twój dziadek był chlubnym wyjątkiem, niestety mało kto miał tyle szczęścia, taką głowę w rezultacie tak udane życie, przeważająca część ludności RP to zacofanie i bieda.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3