UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sam byś może biegał, mój dziadek i pradziadek żyli w II RP i jakoś nie biegali na bosaka, choć nie byli obszarnikami. Mieli co jeść i byli dumni ze swojego kraju i uczestniczyli w budowie Stalowej Woli. A na wszystkim się nie znam, ale na rolnictwie i historii nieco to na pewno.
Zen