UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Zen jak zwykle na wszystkim się zna a propagandę uprawia niczym ten enkawudzista w latach, w toku myślenia niczym się nie różnią. Najgorsza jest skrajność. Ciesz się zenie niemądry że pisać umiesz bo gdyby nadal trwała II RP to byś do kościoła na bosaka biegał z pantoflami w garści.
maciek55