UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam byś może biegał, mój dziadek i pradziadek żyli w II RP i jakoś nie biegali na bosaka, choć nie byli obszarnikami. Mieli co jeść i byli dumni ze swojego kraju i uczestniczyli w budowie Stalowej Woli. A na wszystkim się nie znam, ale na rolnictwie i historii nieco to na pewno.

Zen

Anuluj