UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zen jak zwykle na wszystkim się zna a propagandę uprawia niczym ten enkawudzista w latach, w toku myślenia niczym się nie różnią. Najgorsza jest skrajność. Ciesz się zenie niemądry że pisać umiesz bo gdyby nadal trwała II RP to byś do kościoła na bosaka biegał z pantoflami w garści.
maciek55