Wybrany wątek opinii
W dodatku w Roku Pionierów;) Ciekawe, swoją drogą, kto bardziej przyczynił się do odbudowy i dzisiejszego bezpieczeństwa Polski swoją pracą w okresie po 1945 r. - płk. Supruniuk, ten wstrętny bezpieczniak, czy bohaterowie dzisiejszej fundamentalistycznej prawicy, którzy raczej sypali piach w tryby i tylko sabotowali odbudowę państwa polskiego i budowę egalitarnego społeczeństwa po wojnie. Historia ich oceni, już ocenia; @maciek55 - Dałbym plusa, ale mam ocenianie do jutra zablokowane, pozdrawiam:)
Do moderacji
Odpowiedz
6
33
Gdyby nie tacy jak Supruniuk, to Polska byłaby dzisiaj dużo bogatszym krajem, to UB i NKWD niszczyło Polskę i utrudniało jej rozwój. Sfałszowali wybory i mordowali Polaków tak samo jak Hitlerowcy. A Polskę to odbudowali Polacy, a nie tacy jak Supruniuk, oni tylko szkodzili. Widać tak go lubili na południu, że aż musiał uciekać do Elbląga przed gniewem i zemstą Polaków.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@RobertKoliński - Zen jak zwykle na wszystkim się zna a propagandę uprawia niczym ten enkawudzista w latach, w toku myślenia niczym się nie różnią. Najgorsza jest skrajność. Ciesz się zenie niemądry że pisać umiesz bo gdyby nadal trwała II RP to byś do kościoła na bosaka biegał z pantoflami w garści.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4