UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W dodatku w Roku Pionierów;) Ciekawe, swoją drogą, kto bardziej przyczynił się do odbudowy i dzisiejszego bezpieczeństwa Polski swoją pracą w okresie po 1945 r. - płk. Supruniuk, ten wstrętny bezpieczniak, czy bohaterowie dzisiejszej fundamentalistycznej prawicy, którzy raczej sypali piach w tryby i tylko sabotowali odbudowę państwa polskiego i budowę egalitarnego społeczeństwa po wojnie. Historia ich oceni, już ocenia; @maciek55 - Dałbym plusa, ale mam ocenianie do jutra zablokowane, pozdrawiam:)
RobertKoliński