UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie tacy jak Supruniuk, to Polska byłaby dzisiaj dużo bogatszym krajem, to UB i NKWD niszczyło Polskę i utrudniało jej rozwój. Sfałszowali wybory i mordowali Polaków tak samo jak Hitlerowcy. A Polskę to odbudowali Polacy, a nie tacy jak Supruniuk, oni tylko szkodzili. Widać tak go lubili na południu, że aż musiał uciekać do Elbląga przed gniewem i zemstą Polaków.
Zen