UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@troll chłopie a co do Elbląga ma PIS ? O ile mnie pamięć nie myli to mieszkańcy wybrali Wróblewskiego - z SLD. A ty myślisz że PIS będzie wspierać takiego kandydata ? Niech idzie do Millera, Cimoszewicz, Belki, Kwaśniewskiego itd po pieniądze.

hamulcowy