UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hamulcowy - Tu przecież nie chodzi o to co, kto, komu i za co. Tylko chyba żyjemy w tym samym państwie, a nie sekcie pisowsko, peowskiej?

troll2018

Anuluj