UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hamulcowy - Tu przecież nie chodzi o to co, kto, komu i za co. Tylko chyba żyjemy w tym samym państwie, a nie sekcie pisowsko, peowskiej?
troll2018
@hamulcowy - Tu przecież nie chodzi o to co, kto, komu i za co. Tylko chyba żyjemy w tym samym państwie, a nie sekcie pisowsko, peowskiej?
troll2018