UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@troll chłopie a co do Elbląga ma PIS ? O ile mnie pamięć nie myli to mieszkańcy wybrali Wróblewskiego - z SLD. A ty myślisz że PIS będzie wspierać takiego kandydata ? Niech idzie do Millera, Cimoszewicz, Belki, Kwaśniewskiego itd po pieniądze.
hamulcowy