Wybrany wątek opinii

Żal,że tylko w piątek ,nie z wiedzą browaru osoby pracujące,tylko drzwi otwarte dla emerytów, rencistów, lub tych co nie pracują,szkoda,bo chyba nie o to chodzi.
(2019.06.21)
Najpierw przemyśl to, co chcesz napisać. Później przepisz to na kartkę (skoro masz problem z logicznym układem zdania, a ewidentnie go masz), a dopiero wtedy wylewaj te swoje żale na forum.
(2019.06.21)
A i najważniejsze: użyj słownika, bo nie znasz również minimalnych podstaw swojego ojczystego języka! "Z wiedzą"?! Co za bełkot.
(2019.06.21)
Powrót do komentarzy