UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw przemyśl to, co chcesz napisać. Później przepisz to na kartkę (skoro masz problem z logicznym układem zdania, a ewidentnie go masz), a dopiero wtedy wylewaj te swoje żale na forum.
Najpierw przemyśl to, co chcesz napisać. Później przepisz to na kartkę (skoro masz problem z logicznym układem zdania, a ewidentnie go masz), a dopiero wtedy wylewaj te swoje żale na forum.