UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A i najważniejsze: użyj słownika, bo nie znasz również minimalnych podstaw swojego ojczystego języka! "Z wiedzą"?! Co za bełkot.
A i najważniejsze: użyj słownika, bo nie znasz również minimalnych podstaw swojego ojczystego języka! "Z wiedzą"?! Co za bełkot.