UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żal,że tylko w piątek ,nie z wiedzą browaru osoby pracujące,tylko drzwi otwarte dla emerytów, rencistów, lub tych co nie pracują,szkoda,bo chyba nie o to chodzi.


Anuluj