UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość gość - Normalni ludzie W TYM WIEKU bawią wnuki, dziergają na drutach, chodzą do Kościoła. .. .. a nie ośmieszają się publicznie.

antyStarzec

Anuluj