UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie będę się rozpisywać bo i tak nie zrozumiesz. Chciałabym zobaczyć Twoją gębę. Gębę nieudacznika, nieszczęśliwego do szpiku kości. Tylko kogoś takiego mogą boleć zdjęcia normalnych, wesołych ludzi. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Wnuki bawić? Obstawiam że jesteś tak obleśny, że nie masz nawet z kim spłodzić dzieci...
Gość gość