Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem to najwięcej negatywnych wypowiedzi na temat rowerzystów jest ze strony leniwych co nie maja siły przerzucić brzucha przez rower. Punkt widznia zależy od punktu siedzenia.Czyli zwykła polska zazdrość
(2019.05.09)
To zejdź z tego siodełka i wsiadz za kierownicę a zobaczysz że ten wygodniejszy punkt siedzenia zmieni twój punkt widzenia. Bo jeśli patrzysz na to wszystko przez łzy które Ci płyną z oczu bo siodełko uwiera to współczuję ja tobie i wolę wozić ten brzuch zwany kaldunem samochodem jak udawać że fajnie mi jest kiedy sztyca w d....e się wbija
Muchozol (2019.05.09)
Twoje zdanie jest mało ważne i nikt się z nim nie liczy
Brak słów (2019.05.09)
Powrót do komentarzy