UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To zejdź z tego siodełka i wsiadz za kierownicę a zobaczysz że ten wygodniejszy punkt siedzenia zmieni twój punkt widzenia. Bo jeśli patrzysz na to wszystko przez łzy które Ci płyną z oczu bo siodełko uwiera to współczuję ja tobie i wolę wozić ten brzuch zwany kaldunem samochodem jak udawać że fajnie mi jest kiedy sztyca w d....e się wbija

Muchozol