UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem to najwięcej negatywnych wypowiedzi na temat rowerzystów jest ze strony leniwych co nie maja siły przerzucić brzucha przez rower. Punkt widznia zależy od punktu siedzenia.Czyli zwykła polska zazdrość