UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zejdź z tego siodełka i wsiadz za kierownicę a zobaczysz że ten wygodniejszy punkt siedzenia zmieni twój punkt widzenia. Bo jeśli patrzysz na to wszystko przez łzy które Ci płyną z oczu bo siodełko uwiera to współczuję ja tobie i wolę wozić ten brzuch zwany kaldunem samochodem jak udawać że fajnie mi jest kiedy sztyca w d....e się wbija

Muchozol

Anuluj