UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to najwięcej negatywnych wypowiedzi na temat rowerzystów jest ze strony leniwych co nie maja siły przerzucić brzucha przez rower. Punkt widznia zależy od punktu siedzenia.Czyli zwykła polska zazdrość