UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem to najwięcej negatywnych wypowiedzi na temat rowerzystów jest ze strony leniwych co nie maja siły przerzucić brzucha przez rower. Punkt widznia zależy od punktu siedzenia.Czyli zwykła polska zazdrość


Anuluj